LKS OSiR Komprachcice

II Liga - Meżczyzn

Strona główna

Remis juniorów na inaugurację ligi.

Remisem po 28 zakończyło się niedzielne spotkanie SKF Sparta Oborniki - Real Astromal Leszno. Liczyliśmy na zwycięstwo ale ostatecznie po końcowym gwizdu sędziego cieszyć należy się ze zdobytego punktu.

Początek meczu należał do gospodarzy, po celnych trafieniach Narożnego i Eitnera było 2 : 0. Goście szybko odpowiadają i do 10 minuty gramy bramka za bramkę. Niestety od tego czasu to Real Astromal był stroną dominującą. Leszczynianie wykorzystali wszystkie nasze braki i proste błędy. Spartanie razili nieskutecznością w ataku. W obronie nie istniała prawa strona. Cały czas nasi juniorzy zmuszeni byli gonić wynik. W 59 minucie Ratajczak zdobywa wyrównującą bramkę a powrót do obrony i skuteczna gra w tej formacji daje nam jeszcze 30 sekund szans na zwycięstwo. Niestety niezrozumiała gra podopiecznych Marka Arciszewskiego i kuriozalna sytuacja z wykonaniem rzutu wolnego przesądziła o podziale punktów. SKF KPR Sparta Oborniki - Real Astromal Leszno 28 : 28.
Sparta: Rybarczyk, Wiśniewski, Narożny 12, Ratajczak 7,Nowak 1, Wosicki 2, Surma 3, Sztuba 2, Eitner 1, Garstecki, Kwiatkowski.