OBORNICKA PIŁKA RĘCZNA - TRADYCJA - DUMA - PRESTIŻ

I Liga Kobiet

KONIEC SEZONU 2016/2017

VS

26:25

13 MAJ 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

MMKA Jutrzenka Płock


II Liga - Mężczyźni

29 KWIETNIA|14:30

SKS Orlik Brzeg

VS

SKF KPR Sparta Oborniki

21-20

22 Kwietnia 2017

SKF KPR Sparta Oborniki

VS

LKS OSiR KomprachciceII Liga - Meżczyzn

Strona główna

Wysoka przegrana w Dzierżoniowie.

W ostatniej kolejce II ligi mężczyzn SKF KPR Sparta Oborniki uległa Żagwi Dzierżoniów. Wynik 31 : 13 dla zespołu z Dolnego śląska potwierdza siłę lidera. Sparta osłabiona brakiem Włudarczaka, Okpisza, Rybarczyka, Surmy, Eitnera, Golczyńskiego i Kowalczaka nie pokonała wysoko zawieszonej poprzeczki.

Od początku mocno zaczęli gospodarze choć wyśmienitą formę potwierdził Sebastian Kustoń. Mimo iż nasz bramkarz bronił w sytuacjach stuprocentowych prób było tak wiele, że na tablicy wyników w 10 minucie było już 6 : 1. Problemem była dyspozycja rzutowa podopiecznych Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka. W całej połowie udaje się zdobyć 3 bramki co jest niechlubnym rekordem Spartan. Wynik do przerwy 16 : 3 praktycznie przesądził o zwycięstwie Żagwi. Druga połowa to już występ zmienników obu zespołów. Spartanie próbowali zniwelować straty ale w tym meczu panował tylko jeden zespół. Kończymy przy wyniku 31 : 13. Komentarz trenera Marka Arciszewskiego: ,, Zderzyliśmy się dzisiaj ze ścianą bo zespół Żagwi rozegrał bardzo dobre spotkanie. Niestety dla nas przy takiej skuteczności rzutowej byliśmy tylko tłem dla gospodarzy. Bezradność wynikała z blokady,  której po raz kolejny nie udaje nam się zdjąć. Wynika ona z tego, że nie możemy w każdym meczu skorzystać z wszystkich graczy co powoduje duży dyskomfort w funkcjonowaniu. Musimy się nad tym wspólnie zastanowić żeby unikać tego rodzaju porażek i zostać na ścieżce rozwoju sportowego. ‘’

Sparta: Kustoń, Wiśniewski, Nowak 2, Myszkowski 2, Ratajczak J. 4, Wosicki 1, Tepper 1, Garstecki 1, Sztuba, Kuliński, Ratajczak Sz. 2.


Nasi sponsorzy

Galeria

Zaloguj się